انتخابات 24 اسفند هم تمام شد و همانگونه که مطلع شدید  سه نفر از نمایندگان فعلی مشهد که در لیست جبهه متحد اصول گرایی بودند در مرحله اول به مجلس راه پیدا کردند و دو نفر بعدی هم در دور دوم . تحلیل من از روند انتخابات به صورت زیر است

1- در مشهد جریانی به نام هو المطلوب وجود دارد که از زمان انتخابات مجلس هفتم بوجود آمده است که در انتخابات شورا ها هم حضور پر رنگی داشت . این جریان لیست جبهه متحد را در یک برگه می نویسند و در روزهای که تبلیغات ممنوع است و حتی روز رای گیری آن را توزیع می کنند و اعلام می کنند که حجت شرعی است که به این لیست رای بدهید و همیشه هم این لیست پیروز بوده است. در این مرحله هم این لیست توزیع گردید و خوشبختانه بسیج از این لیست تبری جست اما  بهر جهت کار کرد خودش را داشت.

 2- در این دوره سه نفر از نمایندگان فعلی مشهد رای بالای آوردند و در مرحله اول به مجلس را پیدا نمودند که می توان نتیجه گرفت:الف – عملکرد نمایندگان بسیار رضایت بخش بوده است  و مردم به علت همین عملکرد دوباره آنها را انتخاب نموده اند و الحمدالله مردم مشکلی ندارند و نمی توان انتظار داشت که اکنون شکایتی از اوضاع داشته باشند. و آنقدر اوضاع خوب بوده است که حتی نیاز به بهتر شدن هم در آنها حس نشده است که انشالله هم همین گونه باشد.ب- در مشهد حدود 60 درصد در انتخابات شرکت نکرده اند بر خلاف خیلی ها که می گویند اینها به عنوان اعتراض در انتخابات شرکت نکردند من بر عکس فکر می کنم  و می گویم اینها کسانی هستند که یا  مانند گروه اول فکر می کنند و از نمایندگان راضی هستند و نیازی به تغییر نمی بیند و به شرایط موجود رضایت دارند  و یا اینکه کسانی هستند که امیدی به بهبود ندارند و فکر می کنند شرکت یا عدم شرکت فرقی نمی کنند که به نظر من این ها هم به شرایط موجود رضایت داده اند  و به عبارت دیگر به نوعی این گونه می توان برداشت کرد که سکوت علامت رضا است.

3 - اینجانب بر حسب وظیفه ای که احساس کردم که می توانم برای مردم موثر ثمر باشم  وارد این انتخابات شدم و امروز هم به این دلایل خود را برنده این انتخابات می دانم. و امروز خیلی خوشحالم که وارد این عرضه شدم که اگر وارد نمی شدم امروز احساس گناه می کردم

4- از نکات جالب در انتخابات لیست خانه کشاورز و حزب کشاورز مشهد بودند که متاسفانه کاندید های آنها یک نفر روحانی یک نفر لیسانس مامایی یک نفر لیسانس مکانیک و یک لیسانس فنی بودند و می خواستند که اینها در حوزه تخصصی بخش کشاورزی کار نمایند.

5- من هم نباید زیاد غم امت بخورم چون ....

6- از تمام کسانی که به اینجانب علی رغم تمام مسایل و تبلیغات مسموم باز هم به من اعتماد کردند واقعا از صمیم قبل تشکر می نمایم  و برای ایشان از خداوند متعال آرزوی توفیق دارم.  

 پی نوشت:سال جدید را به شما تبریک عرض کرده و سالی پر از  شادی سعادت  و سلامت و سعایت برایتان آرزومندم