بنابر اطلاع  سايت ايران-مالزي ؛ شرکت ارتباطات راهبردی پارسیان جايزه ويژه اي را براي وبلاگ نويسان مالزي در نظر گرفته است كه در مرحله اول قرار است به خانم هاي وبلاگ نويس تعلق بگيرد. تا جاي كه من اطلاع دارم خانم هاي وبلاگ نويس در مالزي عبارتند از:

1-   خانم نفسيه مطلق از عكاسان خوب كشورمان  كه در واقع يك فتو وبلاگ دارند كه قبل  از  آمدن به مالزي فعال بوده ولي الان ايشان گاهي چندين ماه وبلاگشان را به روز نمي كنند كه البته تا اكنون نيز دليلي براي آن بيان نكرده اند. به نظر مي رسد چون ايشان بيشتر از عكس در وبلاگشان استفاده مي كنند نبايد دليل شان كمبود وقت باشد.

2-     خانم ندا ايراني كه بيشتر از احوالات شخصي مي نويسند آن هم بيشتر در ياهو 360

3-     خانم مينا عرب خدري كه ايشان هم از حال و هواي مدرسه ايرانيان در مالزي مي نويسند.

خوشبختانه جرات و جسارتشان هم از آقايان وبلاگ نويس مالزي بيشتر است چون وبلاگ هاي شان با مشخصات كامل است در صورتي كه وبلاگ آقايان بيشتر با اسم مستعار مي باشد. بهر حال همانگونه كه مشخص است با اينكه آقايان وبلاگ نويس در مالزي هم تعدادشان زياد نيست ولي تعداد خانم ها خيلي كم است. در صورتي كه به نظر مي رسد در كل وبلاگ نويسان خانم بيشتر از آقايان باشد. همچنين همانگونه مي دانيد وبلاگ خانم ها بيشتر خواننده به خود جذب مي كند و شايد هم بهتر از آقايان مي نويسند. لذا من به خانم هاي كه در مالزي ساكن هستند كه تعدادشان هم كم نيست؛ توصيه مي كنم وبلاگي را تاسيس كنند و وبلاگ نويسي را شروع كنند. كاري آنقدر سخت نيست اما در عوض منافعي دارد. اگر هم كمكي خواستند من در خدمت هستم.

پ ن . اگر كسي وبلاگي تاسيس كرد من حاضرم ضمن معرفي آن،  در قسمت لينك ها آنرا اضافه كنم.