از زمانی که ایران آمدیم تنها رادیو که در ماشین گوش می کنم رادیو جوان است . و  فکر کنم بیشتر جوانان هم به این رادیو گوش می دهند وحتی شما وقتی که در تاکسی ها هم سوار می شوید بیشتر شان رادیو جوان را میگیرند. این رادیو واقعا متفاوت از بقیه شبکه های صدا و سیما است و آن حالت کلیشه ای سایر شبکه ها را ندارد بقیه شبکه ها را که گوش می کنید چون بیشتر برنامه هایشان کلیشه ای است شما می توانید حدس بزنید گوینده چه می خواهد بگویید. اما رادیو جوان این گونه نیست. نمی دانم چرا؟ شاید بخاطر اینکه جوانان در آن حضور دارند و جوانان هم جسارت و شجاعت شان بیشتر از بقیه است ؟ شاید مجری های توانایی( مانند خانم ها زهره هاشمی ِ فاطمه صداقتی و بنفشه رافعی) دارد؟ شاید.... ؟

   

هرچند پس از بیانیه شدید وزارت ارشاد علیه آنها فکر می کنم کمی آنها هم محافظه کار شده اند. اما باز هم بعضی برنامه هایشان دوست داشتنی است مثل یک صبح یک سلام ؛  جوانی آزاد ِ کافه اندیشه ؛ ساعت 25 و قرار شبانه.

 

 از طریق اینترنت هم می توانید آنرا گوش کنید کافی است اینجا را کلیک کنید. توصیه من این است که حداقل برنامه های که گفتم امتحان کنید

  پ. ن. چون دیدیم تعداد زیادی به این وبلاگ مراجعه می کنند و در پی عکس ها و زندگی نامه مجری های رادیو جوان هستند برای این موارد می توانید اینجا را ببینید.

پ.ن2. بیوگرافی فاطمه صداقتی به همراه عکس فاطمه صداقتی

تولد:1357

اهل آذربایجان-مرند

در سال 1375 (سال تولد رادیو جوان) ازسوی خواهرش حوریه صداقتی به رادیو جوان معرفی شد.


وی جوایز زیادی به عنوان بهترین مجری برتر شبکه جوان دریافت کرده است.

جوون ایرانی سلام

یک صبح یک سلام

جوانی آزاد

از برنامه های او در شبکه جوان هست.

فاطمه صداقتی در شبکه پیام نیز سابقه فعالییت  دارد.