مشاوره تحصيلی در مورد دانشگاههای مالزی

از وقتی من مالزی رفتم معمولا دوستان زیادی در مورد مالزی و ادامه تحصیل در آن سوال می کردند و از وقتی هم که این وبلاگ را تاسیس کردم .سوالها و درخواستها بسیار بیشتر شده است. بعضی ها سوال خیلی کلی می پرسند مثلا " اقا من می خواهم برم مالزی نظرات تون چیست؟ یا من قصد ادامه تحصیل در مالزی را دارم لطفا راهنمایی کنید.  بعضی سوالاتی هم هست که معمولا در این وبلاگ جواب آنها آمده است و یا در وبلاگ سایر دوستان مخصوصا مهدی و رضا آمده است. مثلا هزینه زندگی, شهریه؛ سطح دانشگاهها و... جالبتر هم این است که معمولا این سوالات را هم از من می پرسند  هم از سایر دوستان مثل رضا ؛مهدی و حتی ندا. البته چون آنها وقت بیشتری دارند یعضی این سوالات را چند باره جواب می دهند. من از ابتدا روالم این بوده است که به دوستان توصیه می کردم ابتدا مطالب سایت های دانشگاه وحتی این وبلاگها  را بخوانند  و اگر سوال مشخصی دارند بپرسند. البته به تمامی دوستانی که ایمیل زده اند معمولا شماره تماس داده ام که تماس بگیرید تا تلفنی جواب شما را بدهم. بهرحال من در خدمت تمامی دوستانی که سوال مشخصی دارند هستم البته ترجیحا تلفنی .ولی نمی توانم سوالات کلی را با ایمیل جواب بدهم.

/ 7 نظر / 9 بازدید
امينی

اقا سلام - لطفاْ تلفنتون را برام ميل کنين عرض ادبی بکنيم . با تشکر

الياس پهلوان

سلام ُ همکاران گفتند که شما در تدريس مرکز آموزش طرق همکاری داشتيد خوشحال شدم .آقای علی محمدی نت وت را در وبلاگ قرار می دهند استفاده فرماييد.

يک دوست

سلام مهندس ممنون ميشم اگر لينک بلاگ ايسام رو برداريد. ما هنوز رسمی کارمون رو شروع نکرديم. البه اگر صلاح ميدونيد. اين نسخه فعلا ازمايشی بود.مرسی

سيد

وبلاگ خوبی داريد و خوشحالم از آشنايی با وبلاگ و نوشته هايتان. درباره آن داستان دزد عينکی هم بايد بگويم با يک واسطه شبيه اين داستان را شنيده ام... راست و دروغش با راوی! اما از اين بدتر هم در اين مملکت داريم و تازه اين فرد دزدی خرده پا بوده است.

يک دوست

با سلام به شما و تسلیت بابت درگذشت اقای جدایی. ممنونم بابت لینک. خدانگهدار

سعيد مقيسه

با عرض سلام و ادب از اظهار لطف شما بسیار ممنون و سپاسگزارم. امیدوارم در همایش ها و نشست های بعدی شما را زیارت کنم. ضمناً در پایان همایش بیانیه ای تصویب شد که ان شاء الله بزودی در وبلاگ مدیریت کشاورزی قرار خواهم داد. جناب آقای دکتر محدث بنده خیلی علاقمندم در مالزی دکتری بگیرم. خواستم ببینم اگر برای شما زحمتی نیست اطلاعاتی در این خصوص به بنده بدهید که آیا دکترای مدیریت کشاورزی در دانشگاه پوترا یا دانشگاه دیگری وجود دارد. اگر تلفن تماسی نیز به بنده بدهید جهت کسب اطلاعات بشتر مزاحمتان خواهم شد. موفق و موید باشید

مهسا

با سلام لطفارتبه بندي دانشگاههاي مالزي از نظر علمي را برايم ارسال كرده و آيا وزارت علوم تمامي اين دانشگاهها را به رسميت مي شناسد.