وبلاگ نويس شويد

بنابر اطلاع  سايت ايران-مالزي ؛ شرکت ارتباطات راهبردی پارسیان جايزه ويژه اي را براي وبلاگ نويسان مالزي در نظر گرفته است كه در مرحله اول قرار است به خانم هاي وبلاگ نويس تعلق بگيرد. تا جاي كه من اطلاع دارم خانم هاي وبلاگ نويس در مالزي عبارتند از:

1-   خانم نفسيه مطلق از عكاسان خوب كشورمان  كه در واقع يك فتو وبلاگ دارند كه قبل  از  آمدن به مالزي فعال بوده ولي الان ايشان گاهي چندين ماه وبلاگشان را به روز نمي كنند كه البته تا اكنون نيز دليلي براي آن بيان نكرده اند. به نظر مي رسد چون ايشان بيشتر از عكس در وبلاگشان استفاده مي كنند نبايد دليل شان كمبود وقت باشد.

2-     خانم ندا ايراني كه بيشتر از احوالات شخصي مي نويسند آن هم بيشتر در ياهو 360

3-     خانم مينا عرب خدري كه ايشان هم از حال و هواي مدرسه ايرانيان در مالزي مي نويسند.

خوشبختانه جرات و جسارتشان هم از آقايان وبلاگ نويس مالزي بيشتر است چون وبلاگ هاي شان با مشخصات كامل است در صورتي كه وبلاگ آقايان بيشتر با اسم مستعار مي باشد. بهر حال همانگونه كه مشخص است با اينكه آقايان وبلاگ نويس در مالزي هم تعدادشان زياد نيست ولي تعداد خانم ها خيلي كم است. در صورتي كه به نظر مي رسد در كل وبلاگ نويسان خانم بيشتر از آقايان باشد. همچنين همانگونه مي دانيد وبلاگ خانم ها بيشتر خواننده به خود جذب مي كند و شايد هم بهتر از آقايان مي نويسند. لذا من به خانم هاي كه در مالزي ساكن هستند كه تعدادشان هم كم نيست؛ توصيه مي كنم وبلاگي را تاسيس كنند و وبلاگ نويسي را شروع كنند. كاري آنقدر سخت نيست اما در عوض منافعي دارد. اگر هم كمكي خواستند من در خدمت هستم.

پ ن . اگر كسي وبلاگي تاسيس كرد من حاضرم ضمن معرفي آن،  در قسمت لينك ها آنرا اضافه كنم.

 

 

/ 8 نظر / 8 بازدید
مینا عرب خدری

سلام آقای دکتر محدث. خيلی ممنون از توجه شما. پس چرا وبلاگ مرا در قسمت لینک هایتان نگذاشته اید؟

فرشته

سلام سما رو به بازی سال نو دعوت می کنم !

جمشيد

سلام آقای محدث با سپاس از شما که به کلبه ما هم سری زدید منتظر نظرات وپیشنهادات بزرگوار هستیم نماینده انجمن دوستداران ایران - دوبی

اقای محدث از اینکه انتقاد منطقی و دوستانه مرا بدون پاسخ گذاشتید بسیار متاسفم و بیشتر از ان به حال جامعه اقتصاد کشاورزی ایران که راه به خطا می رود . خواهشا به سایت رستاک سر بزنید تا اقتصاد و اقتصاد دان را بشناسید حقیقتا اقتصاددان های کشاورزی ایرا ده ها سال از قافله علم عقب افتاده اند.شما هم بهتر است تا به معرفی میو ه های مالزی بپردازید و اموزش وبلاگ نویسی به دانشجویان ساکن مالزی. دست مریزاد.

فصول سنج

احمد جان مواظب کلسترولت باش برادر ماشالا احمد به همه بانوان به چشم خواهری نگاه ميکنه نگات منو مشته

ندا

سلام ممنون از اين که تو اين پست به بهانه ای از وبلاگ من هم یاد کردين، اگرچه خیلی وقته کمی درگیرم و دیر به دیر آپ می کنم. اما آمدم که سال نوی خوبی رو براتون آرزو کنم، سرشار از سبزی و سلامت. خوب باشید و شادمان

کورش اسلام زاده- کانادا

با سلام. لینک وبلاگ شما به **لیست وبلاگهای فارسی ایرانیان خارج از کشور** هم در قسمت عمومی و هم خاص کشورها اضافه شد. نهایت سعی این بوده است که این لیست, صحیح, کامل, به روز و عاری از هرگونه سلیقه شخصی باشد. کنترل شما خطای احتمالی را چه در نام وبلاگ و چه در کشور محل سکونت از بین میبرد. هر گونه نظر و راهنمائی شما مغتنم و ارزشمند بوده و در ضمن چنانچه این لیست را مفید و قابل ارائه به بازدید کنندگان یافتید به آن لینک بدهید. هر روزتان نوروز, نوروزتان پیروز.

امينی

سلام - نوروزتان پيروز و هر روزتان نوروز باد - دکتر عزيز بنظر ميرسد بهتر بود شرکتهای اينچنينی که با پولهای باد آورده والدين دانشجويان بی اطلاع از روند پذيرش پرو پا گرفته اند و ۳۰ رينگيت هزينه پذيرش از دانشجو را ۱۰۰۰ دلار محاسبه کرده و از دانشجويان با عناوين ( .....) می گيرند و بجای ترويج فرهنگ خودی بصورت آگاه يا نا آگاهانه بلند گوی تبليغ مالزی شده اند .اين جايزه را برای خودشان نگه دارند و ول خرجی نکنند .