از اقتصاد

از وقتي در اين وبلاگ شروع به نوشتن كردم دوستاني  مرتب به من مي گويند چرا در حوزه تخصصي خودت(اقتصاد) مطلب نمي نويسي  و من هم در سالگرد تاسيس اين وبلاگ  پاسخ اين دوستان را به نوعي بيان نمودم.  و بيان كردم اين وبلاگ تخصصي نيست و حالت عمومي دارد و گرايش هم به مالزي پيدا كرده است. اما اكنون به اين نتيجه رسيدم كه وبلاگي به نام از اقتصاد ايجاد نماييم تا در آنجا مسايل اقتصادي را بنويسم. لذا در صورتي كه علاقه مند مسايل اقتصادي هستيد  سري به وبلاگ از اقتصاد هم بزنيد.

/ 5 نظر / 6 بازدید
میثم

تولد وبلاگتون مبارک جناب محدث

داريوش

وبلاگ خوبی داريد به ما هم سری بزن

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

به رغم گذشت بیش از 40 روز از بازداشت دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب هنوز از وضعیت نادر احسنی، سعید حبیبی، علی کلایی، مجید اشرف نژاد و پیمان پیران هیچ اطلاعی در دست نیست. آنان تا کنون هیچ تماس تلفنی با خانواده ی خود نداشته اند. همچنین مهدی اله یاری 1 ماه است که با خانواده ی خود تماس تلفنی نداشته است. کمیته ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند نگرانی خود را از وضعیت این دانشجویان اعلام می دارد و تمامی افراد و سازمان های پیگیر آزادی دانشجویان را به لزوم توجه خاص به وضعیت آنان فرا می خواند ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

محبوبه

سلام دوستان من می خواهم در دانشگاه پوترا در مقطع دکتری صنايع اقدام کنم. می خواستم ببينم سطح دانشگاه چه جوريه؟ درسته که فقط اين دانشگاه دکتری صنايع دارد؟

حسين

معمولا در جامعه ما چاپلوسی و تملق کار ارزشی حساب شده و رنگ ريا به خود گرفته و خيلی کم رنگ است شما کلماتت از ديد من و احساس و ادراک من چنين بوئی می دهد اما اميد وارم حس لامسه من خطا باشد دوست عزيز.